Titles you rated
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5