Movies
Ratings
312
PonyoRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0