Series
Ratings
438
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Silo Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
Gen V Season 1Rated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
You Are What You Eat: A Twin ExperimentRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Idol Dictation Contest Season 1Rated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Dancing 9 Season 3Rated ★ 4.5
Dancing 9 Season 2Rated ★ 4.5
Dancing 9Rated ★ 5.0