Titles you rated
The Kidnapping DayRated ★ 4.0
Phantom Singer 4Rated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Lily FeverRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0- Lee Sang That Lee SangRated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 2.5
Dr. JinRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.5