Series
Ratings
98
NavilleraRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
AbyssRated ★ 2.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 4.5
A Korean OdysseyRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
My Roommate is a GumihoRated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5