Titles you rated
Training DayRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 2.0
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 2.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0