Series
Ratings
164
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 0.5
Master's SunRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.5
My Husband's WomanRated ★ 3.0
Otomen ~Aki~Rated ★ 3.5
Otomen ~Natsu~Rated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5- 신들린 연애Rated ★ 3.0
- History of ScruffinessRated ★ 2.0
- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Shaman KingRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 3.0