Movies
Ratings
332
BLUE GIANTRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
LifeRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
After the StormRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5