Titles you rated
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 2.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
The Kidnapping DayRated ★ 3.5
Go AheadRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
HERORated ★ 4.0
Shoujiki FudousanRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Ore no ie no HanashiRated ★ 4.5- Tiger & Dragon SpecialsRated ★ 4.0
- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 2.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.0