Movies
Ratings
57
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.0
Touching the Skin of EerinessRated ★ 3.5
Heaven is Still Far AwayRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Talk to MeRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0