Series
Ratings
66
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 5.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5
히나마츠리Rated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0- Black Clover Season 2Rated ★ 5.0
Black Clover Season 1Rated ★ 5.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 1Rated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 3.0
GivenRated ★ 5.0