Titles you rated
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 2.0
AnotherRated ★ 2.5
Beyond The BoundaryRated ★ 2.5
Produce 48Rated ★ 2.5- Fairy TailRated ★ 3.5
Singles' InfernoRated ★ 0.5
Chihayafuru 3Rated ★ 3.0
Chihayafuru 2Rated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
No Game No LifeRated ★ 2.0
ChihayafuruRated ★ 4.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 2.5- Fairy TailRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 2.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 2.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.5- Fairy TailRated ★ 4.0
Junji Ito CollectionRated ★ 2.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 2.5- I-LAND Season 2Rated ★ 0.5