Titles you rated
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 1.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 2.0
Starter for 10Rated ★ 2.0
ControllerRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 1.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Chinese ZodiacRated ★ 2.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0