Titles you rated
The PacificRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 2.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
- VRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0- MacGyverRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5