Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0