Movies
Ratings
521
The FortressRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
MisericordiaRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5