Series
Ratings
244
Game of ThronesRated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
SuccessionRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5