Movies
Ratings
154
August RushRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
CallRated ★ 2.5
ChefRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
WishRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5