Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Bones & AllRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5