Movies
Ratings
399
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0