Series
Ratings
51
WandaVisionRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Dear XRated ★ 4.5
As You Stood ByRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
From Season 3Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
The Escape of the Seven: War for survivalRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 5.0- We Got Married Season 2Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5