Series
Ratings
106- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Potato LabRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Ready, Set, LoveRated ★ 3.5
Oh, the MysteriousRated ★ 3.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
More Than FriendsRated ★ 2.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5
Only One PersonRated ★ 3.0
Love AlarmRated ★ 3.0
Sea of HopeRated ★ 1.5
SKY CastleRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5
AbyssRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5