Series
Ratings
34- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Ranma 1/2Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 2.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.5
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0