Movies
Ratings
643
MatildaRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
A Serious ManRated ★ 3.5
How do I kill that B?Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Hail to HellRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5