Movies
Ratings
47
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0