Series
Ratings
81
AemaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0- Love Your EnemyRated ★ 2.0
VincenzoRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
My Country: The New AgeRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0