Movies
Ratings
512
Death ProofRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Diary of the DeadRated ★ 4.0
Planet TerrorRated ★ 4.5
From Dusk Till DawnRated ★ 5.0
DesperadoRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 2.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 5.0