Titles you rated
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
JoyRated ★ 3.5
RushRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 5.0