Titles you rated
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.0