Movies
Ratings
108
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
SpyRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Born to DanceRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0