Movies
Ratings
268
Frozen IIRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.5
ContagionRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
CapernaumRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0