Series
Ratings
22
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0