Series
Ratings
30
Eromanga SenseiRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Prison SchoolRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
Goblin SlayerRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 5.0
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
QuizRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.5
WentworthRated ★ 2.5
WentworthRated ★ 2.5
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 3.0- Heavy ObjectRated ★ 4.0
Your Home is My BusinessRated ★ 3.5