Movies
Ratings
120
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Just MarriedRated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 2.0
AquamarineRated ★ 2.0
No ReservationsRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
KillersRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
A Cinderella StoryRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 2.0