Series
Ratings
276- WATAMOTERated ★ 3.0
Nukitashi the AnimationRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 5.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 2.0
Takopii's Original SinRated ★ 5.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
Drop Kick on My Devil!!Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
MedalistRated ★ 5.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Medaka Kuroiwa Is Impervious to My CharmsRated ★ 1.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.5
UzumakiRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Godzilla Singular PointRated ★ 3.0
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 2.0
Ju-On: OriginsRated ★ 3.5