Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
DeadlineRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5