Movies
Ratings
418
12 StrongRated ★ 2.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 1.5
R-PointRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 0.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 1.5
Ocean's TwelveRated ★ 2.5
FarinelliRated ★ 4.0