Titles you rated
The DreamersRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
TakenRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5