Series
Ratings
11
New HeartRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0