Titles you rated
Your Name.Rated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0