Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Caddo LakeRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0