Titles you rated
TaskRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 2.5
The PenguinRated ★ 3.5
UntamedRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5