Movies
Ratings
232
The NunRated ★ 2.5
Worst WomanRated ★ 3.0
It FollowsRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.0
SinisterRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
Killing Them SoftlyRated ★ 3.0
The DivideRated ★ 4.0