Series
Ratings
24- Unknown SeoulRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0