Movies
Ratings
19
The TowerRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0