Titles you rated
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 1.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 1.5
Kingdom of HeavenRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 0.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0
The Scorpion KingRated ★ 0.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 1.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Don't ClickRated ★ 1.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.5