Titles you rated
Inside MenRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5- BlackRated ★ 3.5
Fist of LegendRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0