Movies
Ratings
231
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 1.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
NextRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Super 8Rated ★ 3.0