Titles you rated
PunchRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0