Titles you rated
The Great BattleRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Kinda PregnantRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Mirror Has Two FacesRated ★ 3.5
A Family AffairRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
No Hard FeelingsRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Lost CityRated ★ 2.0
Palm SpringsRated ★ 4.5
RunRated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 3.5
Ticket to ParadiseRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 2.5
Jung_eRated ★ 1.0